CHARWHITE - Přírodní bělení zubů 50ml

890 Kč
Kategorie: Zářivý úsměv

CHARWHITE - BuďClean

Charwhite - černý bělící pudr na zuby

BuďClean nabízí Novinku v bělení zubů, a to černý pudr na zuby Charwhite. Obsahuje pouze 100 % přírodní, pečlivě vybrané ingredience. Charwhite bělí, leští zuby, posiluje sklovinu a detoxikuje ústa. Obsahuje ingredience pouze té nejvyšší kvality.

 

Aktivní kokosové uhlí – Používáme potravinářsky bezpečné uhlí z kokosových skořápek. Dokáže na sebe vázat nečistoty a usazeniny. Zbaví Vás skvrn od tabáku, čaje, kávy …

 

Vápenatý bentonitový jíl – (Aztécká hlína) Po staletí byl bentonitový jíl používán v léčitelství je bohatý na spoustu minerálních látek, které jsou prospěšné pro Vaše zuby a dásně – např. vápník, křemík, draslík. Detoxikuje ústa a tím pomáhá předcházet onemocnění dásní a zubů. Odstraňuje zubní kámen.

Organická sladká pomerančová kůra – Kůra z ekologicky pěstovaných a nestříkaných pomerančů. Pomáhá při odstraňování skvrn a posílení citlivých zubů. Svěže voní a neobsahuje kyselinu citrónovou.

 

Organická máta peprná – chemicky neošetřené rostliny. Snižuje záněty a infekce. Má mírně znecitlivující účinky a příjemně osvěžuje dech.

Limonene – získaná pouze z přírodních surovin, protizánětlivý a antimikrobiální.

Použití: Charwhite naneste na vlhký kartáček, čistěte zuby běžným způsobem po dobu 2-4 minut, poté ústa vypláchněte. Výsledky se dostaví postupně maximálně však po 10 – 14 dnech. 2 hodiny po vyčištění doporučujeme nejíst, aby bělení bylo maximálně účinné. Balení vydrží cca 150 použití.

Video návod - Charwhite

Složení:
Activated Coconut Shell Charcoal; Calcium Bentonite Clay; Organic Sweet Orange Peel; Organic Peppermint; Limonene.

 

Před nebo po použití Charwhite již nemusíte používat zubní pastu!!!!

UPOZORNĚNÍ! Výrobek je černý, ale na zubech se neusazuje. Jde bez větší námahy zcela smýt, zanechává jen oslnivý úsměv.

Obsah: 50 ml = 150 použití

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
charwhite buďclean web charwhite buďclean web
5
Z Avatar autora | 26.7.2018
Dala jsem na doporučení kamarádky a musím s údivem říct, že prášek opravdu funguje! Hned po prvním použití jsem viděla rozdíl :O
charwhite buďclean web charwhite buďclean web
5
H Avatar autora | 22.6.2018
Jeden z mála přírodních produktů, kde jsem viděl rozdíl po pár použitích. Mohu doporučit