BodyBe Coffee Scrub - nové vůně!

Ahoooj!

 

Recenzi na karamelový BODYBE COFFEE SCRUB jsem už na můj osobní blog i sem na blog sice psala, ale! Poslušně hlásím, že kávové BODYBE scruby jsou teď na BuďClean k dostání rovnou ve čtyřech vůních. Všechny jsem měla možnost vyzkoušet a dnes vám o nich povím víc!

 


 

BODYBE přírodní kávový scrub je speciální směs kávových zrn robusta a vysoce hydratačních olejů. Tato směs by se měla postarat o jemnější a hladší vzhled pokožky a také by měla pomáhat s hrubou nebo suchou pokožkou, akné i celulitidou. Obsahuje kávová zrna robusta, třtinový cukr, himalájskou sůl, kokosový olej, mandlový olej, kakao vitamin E. Kofein stimuluje krevní oběh a pomáhá snížit výskyt celulitidy, ekzémů, strií, stařeckých skvrn, křečových žil a lupenky, třtinový cukr a himalájská sůl odlupují starou kůži, odstraní odumřelé buňky, akné a jiné kožní vady, kokosový olej hydratuje a zvláčňuje pleť, mandlový olej vyživuje a regeneruje a kakao vitaminem E mají vysoký obsah antioxidantů, které vyživují a chrání pokožku a podporují obnovu a omlazení buněk.

 

Pokožku stačí navlhčit, nabrat si scrub do hrsti, jemně s ním navlhčenou pokožku masírovat, nechat ho pět minut působit a smýt. Scruby můžete používat na tělo i obličej. A malé doporučení ode mě - používejte je ve vaně nebo sprše, protože docela opadávají a dělají nepořádek. Díky praktickému zavírání a materiálu, ze kterého jsou obaly vyrobeny, se nemusíte vody vůbec bát!

 

No a teď už k vůním! Je libo karamel, kokos, ledová máta nebo citrusy? 

 

 

Ve vůni scrubů převládá hlavně vůně kávy, což ale neznamená, že byste nepoznali rozdíl mezi jednotlivými variantami. Zaručeně poznáte!

 

 

Mým osobním favoritem je kokos! Já vůni kokosu naprosto miluju, tento scrub dokonce obsahuje jeho kousky. Naprostá bomba a kdybych si mohla vybrat pouze jeden, sáhnu po tomto! Druhý je u mě karamel. Sladší vůně, moc příjemná. Citrusové vůně moc nemusím, ale věřím, že si tento scrub najde své oblíbence. Vůně citrusů není v tomto případě nijak vtíravá nebo nepříjemná, právě naopak. Je hodně svěží, na léto jak dělaná. Ledová máta je taková peprmintová vůně a jde o můj asi nejméně oblíbený scrub z těchto čtyř, ale opravdu záleží na preferencích každého. Pokud máte takové vůně rádi, směle do něj! 

 

Musím říct, že nové varianty scrubů mě nezklamaly a rozhodně je mohu vřele a s klidným srdcem doporučit. Všechny krásně hydratují, zanechávají pokožku vláčnou, jemnou a voňavou. 

 

A ještě jedna zásadní věc! Scruby už nemusíte kupovat pouze ve velkém 200 gramovém balení, k dostání jsou i v polovičních baleních (100 g). Tak šup na BuďClean a alespoň jeden vyzkoušet! :) 

 

Peťa