BuďClean rozdává radost!

S odstupem pár dní píšu článek o návštěvě Dětské nemocnice a tak doufám, že se nebudu příliš dojímat, tak jako bych se pravděpodobně dojímala, kdybych tento článek psala hned v úterý. 

 

Jak už jsem zmínila, v úterý jsme byli v Dětské nemocnici, konkrétně naše kroky směřovaly na Kliniku dětské onkologie. Filip, Tom a Lucka už tady byli loni, já letos byla nováček a pro mě to byla premiéra. Byla jsem natěšená a nervózní zároveň, ale když mi kluci nabídli, jestli s nimi chci jít, neváhala jsem ani chvíli. Od jisté doby mám totiž jakousi vnitřní potřebu pomáhat tam, kde je to potřeba. A to, co dělá Nadační fond dětské onkologie KRTEK, je opravdu chvályhodné a není to poprvé, co mám co dočinění s touto organizací :)

 

 

 

V nemocnici se nám podařilo obdarovat osobně několik dětí. Některé z nich si dárečky rozbalily hned, jiné čekaly, až odejdeme, nebo je možná doteď nerozbalily, ale to bych se hodně divila! Kromě krásně zabalených dárečků jsme rozdali taky chobotničky, které vyráběla Lucčina maminka, a moje cukrovíčko, které sklidilo úspěch u dětí, rodičů a dalších nejmenovaných (že, Tome) :D 

 

 

Sestřičky byly skvělé, rodiče byli skvělí a o dětech ani nemluvím! Byl to opravdu hodně emotivní zážitek, ale vidět tu radost, kterou jsme přinesli, bylo k nezaplacení a troufám si říct, že jsme všichni čtyři odcházeli s dobrým pocitem. No a dárečky, které jsme přímo osobně nerozdali dětem, jsme nechali pod stromečkem, aby si je mohly další později rozebrat :) 

 

 

 Tímto článkem Vám za celý BuďClean tým přeji krásné Vánoce plné radosti a pohody a mnoho úspěchů v novém roce 2018!

 

Peťa