BuďClean v novém, ještě šmrncovnějším kabátě!

Jak by řekl klasik - „Kdo neinovuje ten zemře.

A proto jsme i my změnili kabát a oblékli se do ještě šmrncovnějšího outfitu. A nezměnil se jen vzhled, ale především funkčnost, rychlost a intuitivnost webu.

quickTakže teď už u nás zvládne nakoupit opravdu každý. 

Toaleťák si kup jinde

Kdo si vzpomene na naše začátky před více než rokem, tak ví, že u nás bylo možné koupit mimo šmrncovní a trendy produkty také běžnou drogerii. To s novým webem končí, a tak už nejsme tou „drogerií, která o vás pečuje“ jako v minulosti. Někdy míň znamená víc a proto když jsme hodnotili uplynulý rok a procházeli si ta vaše úžasná hodnocení, uvědomili jsme si, že většina z vás chválí nabídku netypických produktů, kterou jen tak v krámu nekoupíš. To byl ten hlavní důvod, proč jsme se rozhodli toaleťáky, kapesníčky a další nesmysly nechat jiným a prodávat trendy kosmetiku, co má šmrnc!

wc love GIF

Novým webem to začíná

K čemu by nám byl nový šmrncovní web, kdybychom zapomněli pracovat na ostatní věcech, které nás zdobily. Šmrcovnější proto nebude jen web a nabídka produktů, ale taky balíčky, které vám posíláme, soutěže a příspěvky na blogu a sociálních sítích. Takže se těšte, my teprve začínáme!  

 

První  s e x 

Tak jak to bývá u prvního milování, taky jsme čekali, že to bude delší, než to ve skutečnosti bylo, ale jak se říká, pokrok nezastavíš. Na památku našeho starého webu a pro všechny pamětníky a milovníky nostalgie přikládáme screen.

budclean_web

 

Mějte se šmrncovně, buďte clean a nezapomeňte nás sledovat na FB a Istagramu.

 

Borci z BuďClean