CHARWHITE černý bělící prášek na zuby

Ahoj, všichni, zdravím vás u nového článku!

 

Měla jsem možnost vyzkoušet další výrobek a ráda bych se s vámi podělila o moje zkušenosti! Tak jdeme na to :)

 

 

Dnešní článek bude o CHARWHITE černém bělícím prášku na zuby, který obsahuje pouze přírodní igredience a který by měl bělit a leštit zuby, posilovat sklovinu a detoxikovat ústa. Těmi zmíněnými ingrediencemi je aktivní kokosové uhlí, které na sebe dokáže vázat nečistoty a usazeniny a mělo by zuby zbavit skvrn od tabáku, čaje nebo třeba kávy, vápenatý bentonitový jíl bohatý na spoustu minerálních látek (například vápník, křemík, draslík) prospěšných pro zuby a dásně, pomáhajících předcházet onemocnění dásní a zubů a odstraňujících zubní kámen, organická sladká pomerančová kůra z ekologicky pěstovaných a nestříkaných pomerančů, organická máta peprná, která snižuje záněty a infekce, má mírně znecitlivující účinky a příjemně osvěžuje dech limonene z přírodních surovin má protizánětlivé a antimikrobiální účinky.


 

 

 

Ještě než přejdu k tomu, jak tento černý bělící prášek používat, zastavím se u balení, které se mně osobně moc líbí. Jak jsem psala už v minulém článku, černou nikdy nic nezkazíte a o tuhle barvu balení si tento produkt přímo říká, no ne?  

 

Obal je opravdu hezký, minimalistický a zároveň i funkční. 

 

 

Použití je stejné jako u klasické pasty na zuby, akorát musíte být o něco opatrnější, protože prášek dokáže nadělat v koupelně hodně nepořádku, a je tedy potřeba s ním zacházet opatrně i při samotném otvírání balení, abyste s produktem zbytečně neplýtvali nebo ho nedej bože nevysypali. Prášek stačí nanést na vlhký kartáček dvě až čtyři minuty s ním čistit zuby. Poté už jen párkrát vypláchnout ústa a je hotovo! Aby bylo bělení maximálně účinné, doporučuje se po čištění alespoň dvě hodiny nejíst. I proto jsem si tímto práškem čistila zuby hlavně večer před spaním.

 

Výsledky by se měly dostavit maximálně po deseti až čtrnácti dnech 150 ml balení by mělo stačit na zhruba 150 použití.

 

A jaké jsou moje zkušenosti s tímto bojovníkem za bílé zuby?

 

 

No a co by to bylo za recenzi na bělící produkt na zuby bez fotek před a po. Tyto dvě od sebe dělí zhruba 10 dní jednodenního používání a rozdíl můžete posoudit sami. Nemyslím si, že jsem před tím měla nějak moc žluté zuby (ale každodenní popíjení kávy se na nich určitě podepisuje) a i možná proto není rozdíl tak markantní. Já osobně viděla největší efekt hned po prvních použitích, to jsem byla docela ohromená, jak dobře prášek dokázal stáhnout žlutý nádech zubů. Další použití už tuto bělost jen udržovaly, nepřišlo mi, že by byly zuby postupem času ještě bělejší a bělejší. Nejde o žádnou agresivní metodu bělení a jelikož mám docela citlivé zuby, tak to jen vítám. Rozhodně ale tím pádem nemůžete počítat s tím, že si tímto práškem párkrát vyčistíte zuby a máte na měsíce vystaráno. Je samozřejmě potřeba čištění neflákat a opravdu každý den zubům dopřát této péče.

 

Abych se přiznala, ze začátku jsem se tohoto produktu docela bála. Pro mě jako člověka, který celý život používá zubní pasty, byla představa, že si budu do pusy dávat prášek černé barvy a čistit si s ním zuby, docela zvláštní a děsivá :D Ten pocit po vyčištění ale stojí za to a není se opravdu čeho bát. Je to jen o zvyku. Odměnou pro mě pak jsou krásně lesklé bělejší zuby a pocit naprosté čistoty v ústech. Jak jsem měla ze začátku obavy, tak jsem si to čištění pak docela i užívala a brala to jako takovou příjemnou tečku za celým dnem.

 

Tak a to je ode mě pro dnešek vše! Pokud vás tento produkt zaujal, není nic jednoduššího než zavítat na BuďClean e-shop a objednat si ho! :)

 

Zadejte v košíku do pole slevový kód: WELCOME a dostanete od kluků slevu na první nákup ve výši 5 % .