ISABELLE LAURIER mýdlové růže do vany - tip na dárek!

Ahoooj!

 

Dnešní článek bude kratší, než jste ode mě zvyklí, ale ráda bych vám něco pověděla o produktech značky ISABELLE LAURIER, které jsou teď poměrně nově k sehnání na BuďClean a které mě zaujaly na první pohled.

 

 

Mýdlové růžičky v krásných baleních jsou určitě vhodné jako dárek (třeba za týden tady máme Valentýn ❤️)  a nezáleží na tom, jestli se rozhodnete obdarovat sebe, nebo uděláte radost někomu jinému. Jen si dejte pozor na to, jestli má dotyčný vanu, jinak by si růžiček moc neužil :D Myslím, že tyto růžičky jsou kromě různých solí, pěn a bomb do koupele dalším fajn způsobem, jak se trochu víc rozmazlit a jak si udělat koupele ještě hezčí a příjemnější, ať už chcete ve vaně relaxovat sami, nebo třeba ve dvou.

A jak tyto růžičky použít? Květy stačí nalámat na jednotlivé okvětní lístky a položit je na hladinu vody. Nejen, že lístky krásně vypadají, ale také voní! Květy jde rozmydlit na krémovou pěnu, která čistí vyživuje pokožku a zanechává ji příjemně provoněnou. Kromě toho můžete růžičky použít i jako dekoraci do koupelny, kde budou sloužit nejen jako dekorace, ale koupelnu i krásně provoní.

https://www.budclean.cz/home/1071-isabelle-laurier-ruze-do-vany-darkove-baleni-ve-tvaru-srdce-s-12ks.html

Jak vidíte, na BuďClean je z čeho vybírat - červené růže v dárkovém balení ve tvaru srdce (12 kusů), červené růže v dárkovém balení ve tvaru srdce (6 kusů) růže v dárkových boxech - 12 kusů a 20 kusů.

https://www.budclean.cz/home/1070-isabelle-laurier-ruze-do-vany-luxusni-darkovy-box-12ks.html

https://www.budclean.cz/home/1084-isabelle-laurier-ruze-do-vany-luxusni-darkovy-box-20ks.html

Tak co na tyto produkty říkáte? Líbí?

 

Peťa