Kávový peeling - BodyBe Coffee Scrub

Ahoj, všichni!

 

Vítám vás u svého prvního článku na BuďClean blogu, kde vás budu seznamovat s nejrůznějšími kosmetickými produkty a mými zkušenostmi s nimi. Dnes vám představím produkt, který je novinkou na trhu, a já jsem moc ráda, že jsem tuto novinku mohla vyzkoušet. Díky, kluci! Byla jsem opravdu zvědavá, jak u mě BODYBE COFFEE SCRUB uspěje a co na něj řeknu. Podotýkám, že se scruby jsem do této chvíle neměla vůbec žádné zkušenosti, ale poslední dobou se s nimi tak trochu roztrhl pytel a ani já nemůžu jako "správná blogerka" přeci zůstat pozadu!

 


 

Začneme obalem. Ten je podle mě moc hezký (černou barvou snad nikdy nic nezkazíte), jednoduchý a hlavně i praktický díky jeho uzavírání a také materiálu, ze kterého je vyrobený. Scrub můžete mít v koupelně na vaně a i když se namočí, nic se obalu ani produktu uvnitř nestane. Pokud ho tedy pořádně zavřete :D Obal dostává jedničku!

 

Hned po otevření tohoto produktu mě dostala vůně, kterou jsem ucítila. Neskutečná! Nejvíc jsem z ní cítila asi kávu a kokos, to prostě chcete. Naprosto úžasná vůně a jestli obal dostal jedničku, tak vůně má jedničku s hvězdičkou.

 

 

A o čem že je vlastně řeč?

 

BODYBEscrub je speciální směs kávových zrn robusta a vysoce hydratačních olejů. Tato směs by se měla postarat o jemnější a hladší vzhled pokožky. A, dámy, pozor! Údajně by měl tento scrub pomáhat s hroubou nebo suchou pokožkou, akné i celulitidou.

 

Tento přírodní kávový scrub obsahuje kávová zrna robusta, třtinový cukr, himalájskou sůl, kokosový olej, mandlový olej, kakao a vitamin E. Kofein stimuluje krevní oběh a pomáhá snížit výskyt celulitidy, ekzémů, strií, stařeckých skvrn, křečových žil a lupenky, třtinový cukr himalájská sůl odlupují starou kůži, odstraní odumřelé buňky, akné a jiné kožní vady, kokosový olej hydratuje a zvláčňuje pleť, mandlový olej vyživuje a regeneruje a kakao s vitaminem E mají vysoký obsah antioxidantů, které vyživují a chrání pokožku a podporují obnovu a omlazení buněk.

 

 

Na použití není vůbec nic těžkého. Pokožku stačí navlhčit, nabrat si scrub do hrsti, jemně s ním navlhčenou pokožku masírovat, nechat ho pět minut působit a smýt. Snadné!

 

Já jsem po smytí scrubu měla pokožku na některých místech lehce červenou, ale do půl hodiny nebylo po červených místech ani stopy a zbyla jen na dotek příjemná, krásně jemná a voňavá pokožka. A nejde v tomto případě o žádnou chvilkovou záležitost, ještě několik hodin po použití jsem ze sebe tu vůni pořád cítila.

 

Použití tohoto scrubu je pro mě příjemný rituál s ještě příjemnějšími a hlavně viditelnými výsledky. Velké ANO ode mě!

 

A to je ode mě pro dnešek vše! Doufám, že se vám moje premiéra tady na blogu líbila, a pokud vás tento přírodní scrub značky BODYBE zaujal, víte, kde ho najdete!

 

Peťa