MISSHA Seven Days Coloring Hair Treatment - 7denní barvící vlasová péče

Ahoj, všichni!

 

Jakožto správné BuďClean blogerky jsme s Luckou vyzkoušely další produkt, o kterém bychom vám dnes rády pověděly více. Nebo spíš Lucka vyzkoušela :D 

 

Jedná se o sedmidenní barvící vlasovou péči od značky MISSHA, která je k dostání ve třech odstínech:

smoke blue

cherry red

levander purple

 

 

Barvy je v balení 25 ml, což opravdu není moc. Jak poté uvidíte, nám to vystačilo jen na konečky.  

 

Přijde mi ale fajn, že barva je v balení už namíchaná, takže nemusíte vůbec nic přidávat, ale můžete rovnou začít barvit. dalším plusem je poměrně příjemná vůně! 


 

Na barvení jsem použila štětec, po kterém sahám vždy, když si vlasy barvím jáa za mě byla aplikace na jedničku. 

 

A teď už předávám slovo Lucce :) 

 

Odstín levander purple chytl na mých světlých vlasech velmi dobře, barva byla pěkná a výrazná a já se v ní cítila moc dobře. Měla jsem nabarvené všechny konečky a barva nejlépe vynikla, když jsem měla vlasy vyčesané do culíku. 

 

 

Co se týká vymývání barvy, tak opravdu barva vydržela 7 dní, protože si vlasy umývám 1x týdně :). Po prvním mytí mi konečky zůstaly ještě s nádechem fialové, ale po druhém mytí už byla barva kompletně pryč. Myslím, že ty z vás, které si vlasy myjí několikrát týdně, vydrží přibližně dvě mytí.


 

Myslím, že 7denní barva je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vlasy obarvit pro nějakou speciální příležitost (léto, prázdniny, párty) nebo vyzkoušet, jak by se v nové barvě cítili, než udělají změnu natrvalo :).

 

MISSHA Seven Days Coloring Hair Treatment doporučuji pro světlé vlasy a při další příležitosti určitě vyzkouším další odstín :).


 

 

A to je od nás vše. Mějte se krásně a těšíme se u dalšího článku!

 

P&L

 

BuďClean