MY WHITE SECRET už není žádným tajemstvím

Vítám vás u nového článku!

Domácí bělení zubů je poslední dobou velký trend a ani BuďClean nezůstává pozadu a produkty, se kterými si vykouzlíte zářivější úsměv i sami doma, také nabízí. Pamatujete si, že už jsem tady na blogu o jednom přípravku na bělení zubů psala? O černém prášku na zuby CHARWHITE. Šlo o můj druhý článek tady :) Ach ta nostalgie! Dnes se ale budeme bavit o značce WHITE SECRET a jejích produktech.

budclean_my_white_secret

 

Je známo, že spousta bělících přípravků na zuby obsahuje peroxid, který často není úplně vhodný a může přinést více škody než užitku. Produkty anglické značky MY WHITE SECRET jsou na přírodní bázi a neměly by sklovinu ani dásně poškozovat. Já jsem vyzkoušela bělící pásky a bělící pytlíčky s černou hmotou.

 

Začneme bělícími pásky, které, jak už jsem psala, neobsahují peroxid, jsou šetrné k zubní sklovině a vhodné pro citlivé zuby. Výsledek by měl být viditelný už po 14 dnech. Jsou také vhodné i pro vegany a nejsou netestovány na zvířatech.


budclean_my_white_secret_1

 

V každém obalu je jeden pár pásků. Musím ocenit moc hezký design, ten značka MY WHITE SECRET zvládá na jedničku, ačkoliv mnohem důležitější je samozřejmě to, co se skrývá uvnitř balení. 

 

Průhledné pásky jednoduše odlepíte a nalepíte na zuby, které je před tím dobré otřít, aby byly co nejsušší. A samozřejmě by měly být čisté. Pásky přilepte a hezky vyhlaďte, aby k zubům dobře přilnuly. Po uplynutí 30 minut pásky odlepte, odstraňte přebytečný gel a ústa si vypláchněte. Tuto proceduru je potřeba opakovat každý den.

 

Musím říct, že pásky drží hezky, neodlepovaly se, celou dobu držely tam, kde měly. Při používání jsem neměla žádný problém ani s citlivostí zubů, nic mě nebolelo, nebylo to nepříjemné, ačkoliv jsem se toho trochu bála. 

 

Já pásky zkoušela 2x, takže vám nemohu sdělit úplný konečný výsledek, ale podle toho, co jsem vypozorovala po dvou použitích, tak po 14 dnech by zuby mohly být mnohem bělejší :) Otázkou ale zůstává, jak výrazná změna by to byla a také na jak dlouho. Žlutý nádech ale pásky zmírňují a odstraňují, to nepochybně.

 

Vybrat si můžete ze tří balení podle délky používání - na dva, čtyři a šest týdnů.

 

Druhý způsob bělení nabízí hezké designové pytlíčky s černou hmotou, která obsahuje dřevěné uhlí, kokosový a mátový olej. Použití je úplně snadné, nic složitého. Balíček stačí roztrhnout, jeho obsah nalít do pusy a 5-15 minut v ní směs převalovat. Ale co si budeme povídat, 5-15 minut převalovat v puse tekutinu, která nemá úplně nejlepší příchuť a konzistenci, není to pravé ořechové. A co jsem tak četla, nejsem jediná, komu ta příchuť úplně nevyhovuje. Je opravdu hodně zvláštní, ani nevím, jak bych ji popsala. Na druhou stranu ale máte po vyplivnutí zuby hezky lesklé, čisté a i o trochu méně zažloutlé. A k tomu i poměrně svěží pocit a dech. Zkoušela jsem ale jen jeden sáček, takže je otázkou, co s vašimi zuby udělá několikatýdenní používání :) Za mě rozhodně vedou pásky!

 

Stejně jako u pásků můžete zvolit variantu podle délky používání - na dva, čtyři a šest týdnů.

 

budclean_my_white_secret_2

 

Mimo jiné na BuďClean zakoupíte i bambusový zubní kartáček, který je biologicky odbouratelný a šetrný k životnímu prostředí. Má také přirozeně antibakteriální štětiny. Jestli chcete udělat alespoň malý krůček tímto směrem, směrem k nezatěžování planety, je tento kartáček správná volba :) A určitě je to i fajn dárek, protože kartáček vypadá docela hezky, co říkáte? 

 

Peťa