Akce

SADZA SOAP Malá dárková sada produktů s aktivním uhlím

599 Kč 649 Kč Sleva 8 %
Kategorie: Obličej

Dokonalý dárek z hlubin slezských uhelných dolů…

Pro milovníky čím dál tím víc populárních kosmetických výrobků z aktivního uhlí tu má BuďClean skvělou zprávu! I vy teď můžete sobě, svým nejbližším nebo známým udělat radost menší dárkovou sadou s přírodními produkty od značky Sadza Soap přímo ze slezských uhelných dolů!

Z čeho se sada skládá:

Tuhé mýdlo s aktivním uhlím - uprostřed této dárkové sady najdete největšího stylaře, kterým je tuhé mýdlo ve tvaru uhlí. To ve spojení s vodou vytvoří důkladně čistící pěnu s jemnými uhelnými částečkami, které vás zbaví všech nečistot a zároveň jemně "obrousí" vaši kůži.  Detoxikuje a je antibakteriální. Toto uhelné mýdlo obsahuje také glycerin, který Vaší pokožce dopřeje hydrataci, zvláčnění a zklidnění.

Sprchový gel s aktivním uhlím – největší exhibicionista mezi sprcháči. Vyjma jedinečného aktivního uhlí a glycerinu obsahuje navíc ještě přírodní oleje, které hloubkově vyčištěnou pokožku důkladně vyživí.

Vlasový šampon s aktivním uhlím - šampon je vhodný pro každodenní použití a všechny typy vlasů, zejména pak těch, které se často mastí a tvoří se na nich lupy. Obsažené aktivní uhlí dokáže důkladně vyčistit vlasy i pokožku hlavy, Aloe vera zase dodá vlasům lesk a regeneraci.

Klíčové složky sady Sadza Soap:

Aktivní uhlí - je detoxikační a antibakteriální. Postará se o hloubkové vyčištění vaší pleti. Aktivní uhlí je proslulé svou vlastností vázat na sebe mastnotu a toxické látky. Navíc dokáže z pokožky odstranit všechny bakterie a projasnit pleť.

Glycerín –díky svým účinkům patří mezi populární složku téměř všech kvalitních mýdel. Hydratuje pleť, zvláčňuje ji a dokáže  zklidnit její podráždění.

Aloe vera – výtažky této rostliny dokáží hojit rány, hydratovat a zjemňovat pokožku. Pokud se aloe používá na vlasy, podporuje jejich lesklost, snadné rozčesávání a zabraňuje jejich vypadávání.

Další informace o produktech sady si můžete přečíst v popisku u jednotlivých produktů