SADZA SOAP Tělový peeling s aktivním uhlím 200ml

349 Kč
Kategorie: Obličej

Dokonalá péče o tělo z hlubin slezských uhelných dolů...

Pro milovníky čím dál tím víc populárních kosmetických výrobků z aktivního uhlí má BuďClean skvělou zprávu! Jedná se o absolutní novinku na českém trhu, kterou je 100% přírodní tělový peeling od značky Sadza Soap přímo ze slezských uhelných dolů!

Díky tomu přípravku docílíte čisté, detoxikované a perfektně vyživené pokožky bez nedostatků jako jsou akné a celulitida. To vše díky kombinaci aktivního uhlí, mořské soli a přírodních olejů. 

Jak peeling účinkuje:

Krystalky mořské soli, jemně obrousí odumřelé kožní buňky, aktivní uhlí pokožku dokonale vyčistí a přírodní oleje ji následně dokonale vyživí. Neobsahuje parabeny ani žádnou umělou parfemaci. Je dermatoligicky testován a je vhodný i pro vegany.

Klíčové složky peelingu Sadza Soap:

 Aktivní uhlí - je detoxikační a antibakteriální. Postará se o hloubkové vyčištění vaší pleti. Aktivní uhlí je proslulé svou vlastností vázat na sebe mastnotu a toxické látky. Navíc dokáže z pokožky odstranit všechny bakterie a projasnit pleť.

 Mořská sůl - obsahuje minerály a vitamíny prospěšné pokožce i tělu. Dokáže léčit kožní ekzémy, záněty a má detoxikační účinky.

 Přírodní oleje - obsahuje vedle mimo slunečnicového oleje také další oleje jako jsou například stoprocentně přírodní kokosový olej, získávaný z jader zralých kokosů, který je v kosmetice opěvován zejména pro schopnost hydratace, hojení drobných ran a dlouhotrvající zjemnění pokožky.

Použití:

Peeling nanášíme na mokrou pokožku, a krouživými jej masírujeme po pokožce. Během masírování se budou částečky aktivního uhlí zmenšovat. Výsledkem pak zůstává dokonale čistá a jasná pleť. Doporučujeme peeling vyzkoušet i pro oživení opálení během léta - peeling obrousí zašedlou vrstvu starých kožních buněk a vaše pokožka tak bude zářit ještě dlouho po sezóně.

Složení:

Aqua, Potassium Cocoate, Potassium Oleate, Lauryl Betaine, Glycerin, Benzyl Alcohol, Potassium Palm Kernelate, Palm Kernel Acid, Decyl Glucoside, Potassium Citrate, Sodium Chloride (Sea Salt), Activated Charcoal.