Akce

SADZA SOAP Tuhé mýdlo s aktivním uhlím 135g

199 Kč 249 Kč Sleva 20 %
Kategorie: Obličej

Dokonalá péče o tělo z hlubin slezských uhelných dolů…

Pro milovníky čím dál tím víc populárních kosmetických výrobků z aktivního uhlí má BuďClean skvělou zprávu! Jedná se o absolutní novinku na českém trhu, kterou je 100% přírodní tuhé mýdlo od značky Sadza Soap.

Že klasickým tuhým mýdlům již odzvonilo? To jste ještě nezkusili tuhle stylově designovou pecku s aktivním uhlím pocházejícího z uhelných ložisek ze samotného srdce Slezska. Toto ojedinělé mýdlo v sobě spojuje vlastnosti tradičního mýdla a aktivního uhlí. Je netradiční nejen designem tvaru uhlí, ale také svým složením.

Jak mýdlo účinkuje:

Na rozdíl od svého bratra určeného k topení, vytváří ve spojení s vodou hustou černou pěnu s jemnými uhelnými částečkami, která vás zbaví všech nečistot a zároveň jemně odstraní starou kůži z Vaší pokožky. Neobsahuje silikony, parabeny ani žádnou umělou parfemaci. Je dermatoligicky testován a je vhodný i pro vegany.

Klíčové složky mýdla Sadza Soap:

Aktivní uhlí - je detoxikační a antibakteriální. Postará se o hloubkové vyčištění vaší pleti. Aktivní uhlí je proslulé svou vlastností vázat na sebe mastnotu a toxické látky. Navíc dokáže z pokožky odstranit všechny bakterie a projasnit pleť.

Glycerín –díky svým účinkům patří mezi populární složku téměř všech kvalitních mýdel. Hydratuje pleť, zvláčňuje ji a dokáže  zklidnit její podráždění.

Ke každé objednávce HOUBA PRO ODLOŽENÍ MÝDLA ZDARMA!

Složení:

Aqua, Decyl Glucoside, Lauryl Betaine, Sodium Chloride, Xantham Gum, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera), Citrid Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Activated Charcoal.