Novinka

ISABELLE LAURIER Růže do vany - Luxusní dárkový box 20ks

490 Kč

ISABELLE LAURIER

Kategorie: Růže do vany

Růže do vany - BuďClean

Chceš potěšit sebe, svého partnera, nebo své nejbližší? Daruj jim voňavý dárek z lásky v podobě luxusního dárkového balení plného voňavých mýdlových růžiček v rudé, růžové a bílé barvě.

Růže na hladině vany už nemusí být jen symbolem wellness pobytů a amerických romantických filmů. Díky této dárkové sadě můžete podobnou romantiku zažít také Vy. 

Každá z růží je na první pohled nerozeznatelná od opravdových živých květů. Rozdílné však jsou. Růže od Isabelle Laurier totiž nikdy neuvadnou a budou Vám dělat radost a potěšení neodolatelnou vůní po celé Vaší koupelně.

Použití:

Nalámej květ růže na jednotlivé okvětní lístky a položte na hladinu vody ve vaně, popřípadě s nimi ozdobte pěnu. Stačí jen pár lístků. Rázem se přenesete do oázy klidu a budete moci nerušeně relaxovat za doprovodu luxusní vůně. Květy rozmydlete na bohatou krémovou pěnu, která dokonale vyčistí a vyživí Vaši pokožku a zanechá ji příjemně provoněnou vůní pravých růží. Růže také můžete použít pro dekoraci Vaší koupelny, kde budou sloužit nejen jako ozdoba, ale navíc přinesou do místnosti příjemnou parfemaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: