ISABELLE LAURIER Růže do vany - Dárkové balení ve tvaru srdce 6ks

240 Kč –29 % 170 Kč
Kategorie: Růže do vany
isabelle laurier - růže do vany ve tvaru srdce
Novinka
240 Kč –29 %

Růže do vany - BuďCleanChcete potěšit sebe, svého partnera nebo své nejbližší? Darujte jim voňavý dárek z lásky v podobě luxusního dárkového balení plného voňavých mýdlových rudých růžiček do vany.

Růže na hladině vany už nemusí být jen symbolem wellness pobytů a amerických romantických filmů. Zakoupením této dárkové sady můžete podobnou romantiku zažít také Vy. 

Každá z růží je na první pohled nerozeznatelná od opravdových živých květů. Rozdílné však jsou. Růže od Isabelle Laurier totiž nikdy neuvadnou a budou Vám dělat radost a potěšení neodolatelnou vůní po celé Vaší koupelně.

Použití:

Nalámejte květ růže na jednotlivé okvětní lístky a položte na hladinu vody ve vaně, popřípadě s nimi ozdobte pěnu. Stačí jen pár lístků. Rázem se přenesete do oázy klidu a budete moci nerušeně relaxovat za doprovodu luxusní vůně. Květy rozmydlete na bohatou krémovou pěnu, která dokonale vyčistí a vyživí Vaši pokožku a zanechá ji příjemně provoněnou vůní pravých růží. Růže také můžete použít pro dekoraci Vaší koupelny, kde budou sloužit nejen jako ozdoba, ale navíc přinesou do místnosti příjemnou parfemaci.