Tip

ISABELLE LAURIER Růže do vany - Dárkové balení ve tvaru srdce 12ks

350 Kč

ISABELLE LAURIER

Kategorie: Růže do vany

Růže do vany - BuďClean 

Chcete potěšit sebe, svého partnera nebo své nejbližší? Darujte jim voňavý dárek z lásky v podobě luxusního dárkového balení plného voňavých mýdlových rudých růžiček do vany.

Růže na hladině vany už nemusí být jen symbolem wellness pobytů a amerických romantických filmů. Zakoupením této dárkové sady můžete podobnou romantiku zažít také Vy. 

Každá z růží je na první pohled nerozeznatelná od opravdových živých květů. Rozdílné však jsou. Růže od Isabelle Laurier totiž nikdy neuvadnou a budou Vám dělat radost a potěšení neodolatelnou vůní po celé Vaší koupelně.

Použití:

Nalámejte květ růže na jednotlivé okvětní lístky a položte na hladinu vody ve vaně, popřípadě s nimi ozdobte pěnu. Stačí jen pár lístků. Rázem se přenesete do oázy klidu a budete moci nerušeně relaxovat za doprovodu luxusní vůně. Květy rozmydlete na bohatou krémovou pěnu, která dokonale vyčistí a vyživí Vaši pokožku a zanechá ji příjemně provoněnou vůní pravých růží. Růže také můžete použít pro dekoraci Vaší koupelny, kde budou sloužit nejen jako ozdoba, ale navíc přinesou do místnosti příjemnou parfemaci. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Isabelle Laurier - srdce - BuďClean Isabelle Laurier - srdce - BuďClean
5
J Avatar autora | 26.7.2018
Růžičky do vany jsem dostala jako dárek :) vypadají opravdu, jako živé.....takže až po chvilce jsem zjistila, že jsou z mýdla i díky nádherné vůni...úžasný dárek, který zahřeje u srdíčka ♥