Novinka

ISABELLE LAURIER Růže do vany - Luxusní dárkový box 12ks

390 Kč

ISABELLE LAURIER

Kategorie: Růže do vany

Růže do vany - BuďClean

Chceš potěšit sebe, svého partnera, nebo své nejbližší? Daruj jim voňavý dárek z lásky v podobě luxusního dárkového balení plného voňavých mýdlových růžiček v rudé, růžové a bílé barvě.

Růže na hladině vany už nemusí být jen symbolem wellness pobytů a amerických romantických filmů. Díky této dárkové sadě můžete podobnou romantiku zažít také Vy. 

Každá z růží je na první pohled nerozeznatelná od opravdových živých květů. Rozdílné však jsou. Růže od Isabelle Laurier totiž nikdy neuvadnou a budou Vám dělat radost a potěšení neodolatelnou vůní po celé Vaší koupelně.

Použití:

Nalámej květ růže na jednotlivé okvětní lístky a položte na hladinu vody ve vaně, popřípadě s nimi ozdobte pěnu. Stačí jen pár lístků. Rázem se přenesete do oázy klidu a budete moci nerušeně relaxovat za doprovodu luxusní vůně. Květy rozmydlete na bohatou krémovou pěnu, která dokonale vyčistí a vyživí Vaši pokožku a zanechá ji příjemně provoněnou vůní pravých růží. Růže také můžete použít pro dekoraci Vaší koupelny, kde budou sloužit nejen jako ozdoba, ale navíc přinesou do místnosti příjemnou parfemaci.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Isabelle Laurier - buďClean 12ks Isabelle Laurier - buďClean 12ks
5
L Avatar autora | 26.10.2018
Růžičky jsem koupila jako dárek k narozeninám a musím říct, že to byla trefa do černého! - balení vypadá opravdu krásně - nádherně voní - originální dárek, který udělá velkou radost